Akční střelba a KVZ Trutnov 1

   

Vážení přátelé a příznivci střeleckého sportu

Není to tak dlouho co jsme se loučili se střeleckou sezónou a už je tu loučení další,které nás posune zase o jedno číslo v letopočtu dál.Je tu konec roku,kdy všichni bez vyjímky,nechci říct zestárnem,ale zmoudříme.Nicméně věřím,že se opět,až nastane čas sejdeme,abychom předvedli,že to na naše výkony,ani na střelnici, nemá žádný vliv.                                                   Rád bych poděkoval ,střelcům za účast,disciplínu a dobré výkony na soutěžích,které jsme pořádali.Pořadatelům a rozhodčím za práci a čas,který na úkor svého soukromí,věnovali přípravě a řízení těchto soutěží.A popřál Vám všem krásné vánoce a štěstí,pohodu a hlavně pevné zdraví na Nový rok a po celou sezónu příští.  

Tak šťasné a veselé a brzy na viděnou .

                                                                                   Milan  Haas

8.11.2015

Tak a pro letošní rok je po všem.Poslední závod,Krkonošská veteránka,proběhl včera za podzimního dušičkového počasí,ale v pohodě a dobré náladě.Než představím ty nejůspěšnější,rád bych za sebe,ale myslím,že i za ostatní zůčastněné,poděkoval těm,kteří mi pomáhali s organizací a zasloužili se o klidný a rychlý průběh závodu. 

No a tady jsou vítězové  kategorie Senior  50 + 

                                  2.  Václav  Hejný         1.  Milan  Haas          3.  Jaroslav  Smola

PB070183

V kategorii  Veterán  60 + ,bylo přadí na prvních místech následovné .

                             2.  Jaroslav  Kovalak       1.  Vladimír  Franěk        3.  Dobroslav  Liška

PB070174

Ještě společné foto .

PB070189

  Absolutním  vítězem pro letošní rok se stal člen našeho klubu pan Vladimír  Franěk .

PB070187

No a ostatní výsledky si můžete prohlédnout ve výsledkovce .

Výsledky => Krkonošská veteránka 2015

Fotografie => Krkonošská veteránka 2015


30.10.2015

Propozice => Krkonošská veteránka 2015


25.10.2015

Poslední závod Zimní akční střelba je také za námi a jeho silné obsazení bylo důstojnou tečkou pro zakončení letošní sezóny.Jak kdo uspěl si prohlédnete ve výsledkové listině a tradičně první tři z hojného počtu 35 soutěřících jsou zde.

                                 2.  Vasil  Bočarov             1.  Milan  Fiala              3.  Martin  Vohnout

2015 10 24 16.01.06

Výsledky => Zimní akční střelba 2015


14. 10. 2015

Vážení střelci a přátelé střeleckého sportu.Jak většina z Vás ví a ostatní se právě nyní dozví,v sobotu 24.10.2015 proběhne poslední akční závod s názvem "Zimní ",tradičně na střelnici v Hostinném a jako vždy od 9,oo hodin.Vítáni jsou všichni,kdo mají chuť strávit den mezi přáteli a ještě si u toho zastřílet na různé oblíbené terče (kývačka,Twister ap. ).Více se dozvíte v propozicích a nejlépe přímo na místě samém.

Ještě jednou všechny srdečně zvu a těším se na hojnou účast. 

A pro opravdové chlapy již dopředu avizuji blížící se " Krkonošskou veteránku ".Pánové 7.11.2015 v Hostinném a bez výmluv,tady jde legrace stranou.

Tak  " Nazdar dědci !!! "

                                                                                   Milan

 

Propozice => Zimní akční střelba 2015


26.9.2015
 
Podzimní akční střelba je za námi.Za účasti 25 střelců padlo mnoho ran a nutno říct,že většinou tam kam bylo zamýšleno.Čtyři úlohy prověřili přesnost,rychlost,ale i trochu fyzickou zdatnost soutěžících,Jak si kdo poradil s jednotlivými situacemi se múžete podívat ve výsledcích a tradičně představím první tři . 
                   
                             2. Vasil  Bočarov                     1. Milan  Fiala                             3. Jiří  Paska
2015 09 26 14.41.49
 

20.9.2015

Vážení,Memoriál Z.Poznara jsme zvládli bez problémů za účasti 20 střílejících borců.Tři pistolové disciplíny doplnila malorážná puška a prověřila tak připravenost a všestranost soutěžících.

Onu všestranost prověří mimo jiné další závod příští sobotu 26.9.2015,kterým bude "Podzimní akční střelba" na střelnici v Hostinném.

Jak to vše dopadlo se můžete podívat ve výsledkové listině a tady jsou první tři,kterým se dařilo nejlépe :

                             2. Jaroslav  Mertlík                         1. Jiří  Paska                           3. Jaroslav  Smola

2015 09 19 13.03.18

Výsledky => Memoriál "Zdeňka Poznara" 2015


14.9.2015

Přátelé a příznivci střelby,většina už ví a pro ostatní připomínám Memoriál Z.Poznara,který se uskuteční tuto sobotu 19.9.2015  v 9,00 hod.na střelnici v Nových lesích.Co budem střílet si můžete prohlédnout v propozicích a zároveň otevřete propozice na Podzimní akční střelbu,plánovanou o týden později,tj.v sobotu 26.9.2015,tardičně na střelnici v Hostinném,kde se trochu rozpohybují terče i střelci.                                                                                                                                                                                                                              Doufám ve Vaší hojnou účast a věřím,že si každý příjde na své.                                                                                                                                                                                  

Tak doplnit náboje,vyčistit zbraně a na viděnou v sobotu.

                                                                   Milan

 

10.9.2015

 

12.7.2015

Tak koukám,že Letní akční proběhla i bez avíza a za mohutné účasti 34 střelců.Tentokrát jsme se místo deště opálili,nic méně vše proběhlo v klidu a pohodě.V první řadě musím poděkovat sboru rozhodčích za pomoc a zvládnutí hojného počtu soutěžících a také soutěžícím,za pomoc při lepení a stavění terčů.

No a jak to vše dopadlo se podíváte do výsledkovky a tady tradičně trojice nejůspěšnějších.

                                 2. Milan  Fiala              1. Vasil  Bočarov                3. Václav  Mertlík

2015 07 11 15.31.17   

Výsledky ->  Letní akční střelba 2015

Videa -> Letní akční střelba Hostinné 2015, autor Daniel Mertlík


7.7.2015

Propozice -> Letní akční střelba 2015 

 


21.6.2015

Letní cena Pavla Dvořáčka je také minulostí.Za přijatelného počasí a účasti 16-ti střelců proběhlo klání ve třech disciplínách.Dvě pistolové a jedna malorážná puška prověřili soutěžící a jejich připravenost.

Celkové výsledky si budete moci prohlédnout ve výsledkovce a pětici nejůspěšnějších představuji i s obrazem.

           2. Jaroslav Mertlík      1. Aleš Novák       3. Jiří Paska            4. Jaroslav Smola      5. Petr Chmelík

2015 06 20 12.06.14

A samozřejmě ještě ti kteří jim  pro tentokrát přenechali čelní místa. 

 


7.6.2015

Vážení,máme za sebou Krkonošský pohár,který se konal tuto sobotu na střelnici v Nových lesích. Za nádherného počasí,se ho zůčastnilo 22 střelců,pravda bylo krásně,ale horko a to nejen z připravených disciplín.Jak se s nimi jednotliví soutěžící popasovali se podíváte ve výsledcích,ale ty nejůspěšnější jsou zde :

           2.  Robert  Schneider      1.  Jan  Herber         3.  Aleš   Novák       4.  Dobroslav  Liška

2015 06 06 11.47.21

Výsledky -> Krkonošský pohár


26.5.2015

Protože se nám blíží červen a v něm další dva závody,pořádané naším klubem,rád bych pozval všechny příznivce střelby,do příjemného prostředí  střelnice v Nových lesích.A to hned první sobotu 6.6.2015,     kdy proběhne XlX.ročník Krkonošského poháru .Střílet se budou tři pistolové disciplíny (podrobnosti v propozicích).No a dalším závodem bude 20.6.2015 XXl.ročník Letní ceny, již druhým rokem věnovaný památce bývalému předsedovi,organizátorovi a rozhočímu,panu Pavlu Dvořáčkovi .Tady si kromě pistole ,zastřílíme také z malorážné pušky .Propozice na oba závody budou vloženy.

Nezbývá,než se rozloučit s přáním 

Na viděnou v Nových lesích

 
                                                                 Milan 

10.5.2015

Stalo se a první jarní závod je minulostí.Počasí nám zprvu až do poloviny závodu nepřálo,ale druhá část už byla docela slunečná.Za účasti 29 střelců se závod díky dešti o něco protáhl,ale vyhodnocování prostřílených terčů nebylo až tak jednoduché.Všem zůčastněným děkuji za pomoc a výdrž a rozhodčím za zvládnutí průběhu závodu ve stížených podmínkách.

No a tady představuji trojici nejůspěšnější a ostatní ve výsledkovce..

                                  2.  Václav  Mertlík                1.  Vasil  Bočarov                    3.  Milan  Fiala

2015 05 09 16.33.07

 

 Výsledky -> Jarní akční střelba 2015


Přátelé a příznivci střelby,sezóna je téměř v plném tempu a tak si Vás dovolím i já pozvat na první závod ze série akčních,které pořádá KVZ Trutnov 1. V sobotu 9.5.2015 proběhne jako vždy na střelnici v Hostinném "Jarní akční závod" ,ve stejném duchu,na který jste zvyklí.Opět budeme střílet na kovové a papírové terče,kývačky,Twister a podobné lahůdky,na které se všichni určitě těší.            Nezbývá tedy než připravit minimálně 80 nábojů,dobrou náladu a na viděnou v Hostinném

Propozice -> Jarní akční střelba 2015

                                            Milan


A je to ,Klubový přebor se stal minulostí a za účasti 15 členů,tedy téměř 70 %,proběhl v klidu a pohodě. Kdo si nejlépe s připravenými disciplínami poradil se můžete podívat na obrázku.Ostatní ve výsledkovce.

                     2.  Aleš  Novák                        1.  Vladimír  Franěk                         3.  Milan  Haas

Fotografie 0043

 Výsledky -> Klubový přebor KVZ Trutnov 1


28.2.2015

Tak konečně dobrá zpráva pro členy klubu.Přátelé,za týden v sobotu 7.3.2015 máme první letošní závod,kterým je Klubový přebor.Zahájíme ho prezentací v 8,30 hod. na střelnici SLTŠ Trutnov a doufám, že v prezenčce bude vyplněno všech 21 soutěžících.Propozice jsem rozeslal e-mailem ,tak nezbývá než vyhnat pavouky z hlavní připravit si cca 30 nábojů a dobrou náladu.

Tak na viděnou za týden

Milan 


6.2.2015

Přátelé a hlavně členové KVZ Trutnov  1,jak jistě již víte z rozeslaných pozvánek,koná se ve středu 11.2.2015  Výroční členská schůze našeho klubu.Opět je to v salonku restaurace Na struze v 17,oo hodin.Těším se na Vaší hojnou účast,případně máte-li nové zájemce o členství v klubu,rádi je uvítáme.No a nezbývá než popřát pěkný víkend a ve středu naviděnou. 


28. 1. 2015

Kalendář střeleckých soutěží a akcí krkonošské oblasti + královéhradecko 2015  si můžete prohlédnout   -> ZDE